Ünnepélyes tanévzáró és ballagás a Dunaszentbenedeki Általános Iskolában

Szerdán tartották meg a Dunaszentbenedeki Általános Iskolában a tanévzáró ünnepséget és a negyedik osztályos tanulók ballagását. Az eseményen a diákok, pedagógusok, szülők és hozzátartozók együtt búcsúztatták a végzős tanulókat

Az ünnepség során értékelték a tanév eredményeit, elismeréseket adtak át a kiemelkedően teljesítő tanulóknak.

Gratulálunk minden diáknak az egész éves munkájához, a ballagó negyedikeseknek pedig sok sikert kívánunk az új iskolában! Kellemes, pihentető és élményekben gazdag nyári szünetet

kívánunk mindenkinek!